-Niezależne centrum kultury-
„Mój zawód polega jedynie na opowiadaniu ludziom rozmaitych historii. Opowiadam jednym ludziom przypadki drugich ludzi”Giorgio Strehler

Współpraca

MDK „MOKOTÓW”Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMMandalayOdin Teatret
Jarosław Sacharski

Jarosław Sacharski

Absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Współzałożyciel Grupy Dochodzeniowej. Współpracował m.in. z Teatrem Miejskim w Gdyni („Tramwaj zwany pożądaniem” reż. Piotr Kruszczyński), Teatrem Kamienica w Warszawie (spektakle „Szwindel” i „Botox”) i Teatrem Ochoty („Starucha” reż. Igor Gorzkowski). Od roku 2011 jest członkiem Studia Teatralnego Koło. W jego filmografii znajdują się role w filmach Krzysztofa Zanussiego, Jana Kidawy Błońskiego, Janusza Morgenszterana. W roku 2009 wraz z debiutującym reżyserem Maciejem Michalskim zrealizował pełnometrażowy film pt. „Królowa Śniegu”, gdzie zagrał główną rolę. Film zdobył dwie nagrody na Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles – za Najlepszą Produkcję Autorską i nagrodę im. Piotra Łazarkiewicza dla Młodego Talentu.

Poza filmem i działaniami stricte teatralnymi zajmuje się również piosenką aktorską. Jest finalistą konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej” i „Festiwalu piosenki i ballady filmowej” w Toruniu.


zaprojektowane przez: ontherocks