-Niezależne centrum kultury-
Aby zbudować idealny teatr potrzeba niewiele, ludzkiej energii, koncentracji i ciszyPeter Brook

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
Zostań skarbem Sielc!

Zostań skarbem Sielc!

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców dolnego Mokotowa, a w szczególności mieszkańców SIELC, do zgłaszania się do nowego projektu filmowego „Skarby Sielc”:

* Zapraszamy wszystkie osoby mające ciekawą pasję, pracę czy też interesujące historie z przeszłości, o których chciałyby opowiedzieć przed kamerą. Chcemy pokazać, że w każdym człowieku tkwi coś ciekawego i każdy jest na swój sposób interesującą osobą, która może inspirować innych, a także, że wszyscy mają historie ze swojego życia, którymi warto się podzielić z innymi :) Wiek nie gra roli! Szukamy osób w różnym wieku, o przeróżnych pasjach, nawet tych „najdziwniejszych” czy „zwykłych” – przy czym dla nas nie ma czegoś takiego jak zwykła czy dziwna pasja!:) Każda pasja jest wyjątkowa – tak samo jak każdy człowiek!

* Projekt będzie realizowany w odcinkach, przy czym każdy odcinek będzie poświęcony jednej osobie. Nagrania będziemy publikować na blogu SMOK-a, czyli Sieleckiego Mobilnego Ośrodka Kultury: www.smoksielecki.blogspot.com
Mamy także w planach zorganizowanie pokazu wszystkich nagrań w Teatrze Baza dla uczestników projektu.

* Zgłoszenia, wraz z krótką informacją o sobie oraz zwięzłym – aczkolwiek konkretnym – opisem tego, o czym będziecie chcieli opowiedzieć przed kamerą (np. o pasji, o swojej pracy, o ciekawych wspomnieniach z przeszłości itp.), przyjmujemy:

– na maila: skarbysielc@gmail.com
w Teatrze Baza (wystarczy przyjść i poinformować, że ma się chęć wzięcia udziału w projekcie „Skarby Sielc”, najlepiej zostawić też telefon/maila do siebie)

Chcemy też zastrzec, że z każdą osobą będziemy umawiać się indywidualnie co do konkretnej daty spotkania i kręcenia odcinka (co w przypadku dużej liczby zgłoszeń może rozciągnąć się nieco w czasie, ale gwarantujemy, że zainteresujemy się każdym nadesłanym zgłoszeniem i podejmiemy kontakt z każdym Skarbem Sielc, który się do nas zgłosi ;) )

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do korespondencji mailowej na powyższy adres mailowy :)

Wszystkich gorąco zachęcamy do udostępniania wydarzenia – aby jak najwięcej osób pochodzących z warszawskich Sielc miało szansę dowiedzieć się o naszym przedsięwzięciu!

CZEKAMY NA WAS! DAJCIE SIĘ ODKRYĆ! :)

Poszukiwaczki Skarbów Sielc – Monika i Karina.

zaprojektowane przez: ontherocks