-Niezależne centrum kultury-
„Najważniejsze, aby się wzruszać, kochać, mieć nadzieję, drżeć, żyć. Być człowiekiem, zanim się jest artystą.”Auguste Rodin

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
Zostań skarbem Sielc!

Zostań skarbem Sielc!

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców dolnego Mokotowa, a w szczególności mieszkańców SIELC, do zgłaszania się do nowego projektu filmowego „Skarby Sielc”:

* Zapraszamy wszystkie osoby mające ciekawą pasję, pracę czy też interesujące historie z przeszłości, o których chciałyby opowiedzieć przed kamerą. Chcemy pokazać, że w każdym człowieku tkwi coś ciekawego i każdy jest na swój sposób interesującą osobą, która może inspirować innych, a także, że wszyscy mają historie ze swojego życia, którymi warto się podzielić z innymi :) Wiek nie gra roli! Szukamy osób w różnym wieku, o przeróżnych pasjach, nawet tych „najdziwniejszych” czy „zwykłych” – przy czym dla nas nie ma czegoś takiego jak zwykła czy dziwna pasja!:) Każda pasja jest wyjątkowa – tak samo jak każdy człowiek!

* Projekt będzie realizowany w odcinkach, przy czym każdy odcinek będzie poświęcony jednej osobie. Nagrania będziemy publikować na blogu SMOK-a, czyli Sieleckiego Mobilnego Ośrodka Kultury: www.smoksielecki.blogspot.com
Mamy także w planach zorganizowanie pokazu wszystkich nagrań w Teatrze Baza dla uczestników projektu.

* Zgłoszenia, wraz z krótką informacją o sobie oraz zwięzłym – aczkolwiek konkretnym – opisem tego, o czym będziecie chcieli opowiedzieć przed kamerą (np. o pasji, o swojej pracy, o ciekawych wspomnieniach z przeszłości itp.), przyjmujemy:

– na maila: skarbysielc@gmail.com
w Teatrze Baza (wystarczy przyjść i poinformować, że ma się chęć wzięcia udziału w projekcie „Skarby Sielc”, najlepiej zostawić też telefon/maila do siebie)

Chcemy też zastrzec, że z każdą osobą będziemy umawiać się indywidualnie co do konkretnej daty spotkania i kręcenia odcinka (co w przypadku dużej liczby zgłoszeń może rozciągnąć się nieco w czasie, ale gwarantujemy, że zainteresujemy się każdym nadesłanym zgłoszeniem i podejmiemy kontakt z każdym Skarbem Sielc, który się do nas zgłosi ;) )

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy do korespondencji mailowej na powyższy adres mailowy :)

Wszystkich gorąco zachęcamy do udostępniania wydarzenia – aby jak najwięcej osób pochodzących z warszawskich Sielc miało szansę dowiedzieć się o naszym przedsięwzięciu!

CZEKAMY NA WAS! DAJCIE SIĘ ODKRYĆ! :)

Poszukiwaczki Skarbów Sielc – Monika i Karina.

zaprojektowane przez: ontherocks