-Niezależne centrum kultury-
„Ludzie powinni płacić za teatr, którego pragną, ale za teatr, którego ty sam pragniesz, musisz płacić z własnej kieszeni”.Wsiewołod Meyerhold

Współpraca

MDK „MOKOTÓW”Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMMandalayOdin Teatret
Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 –…

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 – 11 lat

„Kim zostaniesz jak będziesz już duża?”
„Aktorką!”

Zajęcia, które powstały z myślą o marzeniach najmłodszych!

Przybliżą świat emocji oraz uwrażliwią na drugą osobę i sztukę. Dzieci uczą się pracować w grupie i szanować indywidualność każdej osoby. Pracują nad wstydem, pobudzają odwagę, zdrową pewność siebie i świadomość wartości własnej pomysłowości.
Dzieci pielęgnują bycie sobą, bycie swobodnym i twórczym. Na tych zajęciach każdy ma się dobrze czuć oraz znaleźć w teatrze radość i miejsce dla siebie.

Warsztaty prowadzi Klaudia Pyszyńska, która jest absolwentką Studia Teatralnego przy Teatrze Baza. Skończyła filologię polską na UKSW o specjalizacjach teatrologicznej i filmoznawczej. Studiuje reżyserię teatru dzieci i młodzieży w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Wiele lat tańczyła. Uwielbia teatr tańca i pantomimę – uczyła się w Studiu Pantomimy przy Teatrze Dramatycznym. Doświadczenie instruktorskie i reżyserskie zdobywała podczas prowadzenia zajęć tanecznych i teatralnych z dziećmi i młodzieżą „Od malucha do starucha”. Wymyśliła autorskie warsztaty twórczego działania dla dzieci „Wyobraźnik”, które od listopada 2015 roku funkcjonują w Teatrze Baza. Jest też autorką warsztatów teatralnych „Kobiecość”, nawiązujących do obyczajów i estetyki lat 20’ XX w. oraz poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Prowadząc je w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym nr 2 w Warszawie poczuła, że to co robi ma sens, a teatr może być narzędziem do robienia rzeczy ważnych. Cały czas się uczy, jest osobą pomysłową. Na pierwszym miejscu stawia proces, na ostatnim efekt.

Zajęcia teatralne dla dzieci w wieku 7 – 11 lat
poniedziałki, godzina 16:30 (zajęcia trwają godzinę)
Pierwsze zajęcia 2 października
Opłata 80 zł/miesiąc

Zapisy i kontakt:
tel. 505 677 224 (prosimy o kontakt po 17:00)
klaudia@teatrbaza.pl

zaprojektowane przez: ontherocks