-Niezależne centrum kultury-
„Musimy kochać sztukę w nas, a nie siebie w sztuce”Konstanty Stanisławski

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
SPOTKANIE KLUBU SENIORA!

SPOTKANIE KLUBU SENIORA!

PIERWSZE SPOTKANIE KLUBU SENIORA
Teatr Baza,  ul. Podchorążych 39
15 kwietnia godz. 12.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy będą chcieli do klubu wstąpić, ale również wszystkich tych, którzy mają ciekawe pomysły na zagospodarowanie cza…su wolnego osób starszych. Pierwsze spotkanie będzie organizacyjne. Będziemy dyskutować na temat działalności klubu. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.
ZAPRASZAMY!
Kluby seniora – aktywne życie z pasją -Członkowie klubów zarażają się pasją, tworzą trwałe więzi przyjaźni, doskonale się bawią. W ramach działalności klubów seniora możliwe jest niemal wszystko. Seniorzy zbierają razem grzyby,
organizują potańcówki, zbierają się na wieczorkach poetyckich. Kluby seniorów organizują spotkania wigilijne, zabawy sylwestrowe, wielkanocne śniadania oraz czasem także imprezy na dzień solenizantów. Członkowie klubów uczestniczą także w życiu kulturalnym, chodzą na koncerty, do kina, teatru. Najważniejsza jest jednak rodzinna atmosfera i możliwość zrobienia czegoś razem Uczestnictwo we wspólnocie ofiaruje także poczucie jedności i przynależności do grupy, które jest bezcenne. Kluby seniora umożliwiają także realizację własnych pasji. Stanowią źródło niewyczerpanych inspiracji, pole wymiany doświadczeń i poglądów.
Kontakt: tel: 506-143-195, e-mail: ania@teatrbaza.pl

zaprojektowane przez: ontherocks