-Niezależne centrum kultury-
„Najważniejsze, aby się wzruszać, kochać, mieć nadzieję, drżeć, żyć. Być człowiekiem, zanim się jest artystą.”

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
KIERMASZ ATELIER MODY

KIERMASZ ATELIER MODY

KIERMASZ ATELIER MODY

11 marca 2012 (11.00-16.00)

Teatr Baza, ul. Podchorążych 39

 

Zapraszamy wszystkich, którzy szukają swojego stylu, inspiracji modowych, ciekawych sukienek, dodatków, upominków. Podczas kiermaszu będzie można kupić ręcznie robioną biżuterię, torebki, zabawki, ubrania i mnóstwo innych, i co najważniejsze, niepowtarzalnych rzeczy.

 

Rodzinne warsztaty dla dzieci (12.00-16.00) przy stoisku animacyjnym Alena i Kasia (firma kogucik czy kurka) wraz z dziećmi stworzą wyjątkowe projekty modnych kreacji, wymyślnych dodatków oraz, specjalnie dla chłopców, samochodów. Do dyspozycji będą kolorowe szmatki, błyszczące wstążeczki, wełenki, koraliki, cekiny, koronki, falbanki, frędzelki i wiele innych ozdób! Każdy będzie miał okazję poczuć się jak prawdziwy projektant.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!!!

Atelier Mody

Wszystkie panie, z okazji 8 marca, zapraszamy do zaczerpnięcia darmowych porad i do udziału w dyskusji na temat mody w specjalnym Atelier Mody, który poprowadzi Monika Woźnica - artysta plastyk-projektant. Na co dzień zajmuje się malowaniem bajkowych obrazów przepełnionych kolorem, projektowaniem wnętrza i scenografii teatralnych. Prowadzi pracownię twórczą, gdzie przygotowuje biżuterię oraz kapelusze dla świata mody. Prowadzi warsztaty dla kobiet Kolor, energia, moda i styl.

Pomagamy

Specjalnym gościem będzie Fundacja Azylu Koci Świat, która w Nasielsku opiekuje się ok. 250 zwierzakami, zarówno kotami, jak i psami. Azyl będzie można wspomóc kupując rękodzieło na jego stoisku.

A oto lista Twórców i Wystawców: Małgorzata Bartel i Magdalena Kotara-Marmur - szale i apaszki malowane na jedwabiu, biżuteria ceramiczna, filcowa, sutasz oraz decoupage. Elżbieta Biryło – piękne, oryginalne torebki. Dorota Cieślik – oryginalne koszulki własnego projektu. Pani Czesława – najcieplejsze na świecie wełniane rękawiczki i skarpety, robiona na szydełku biżuteria, wielkanocne kurczaki i jajka oraz inne drobiazgi. D-Arts (Dagmara Wójcik) – ręcznie robiona biżuteria z minerałów, szkła weneckiego, kamieni szlachetnych oraz sutasz. Ewa Fronczak - szale i chusty - malarstwo na jedwabiu. Gietka (Anna Getka) - oryginalne sukienki i dodatki wyszperane w second handach w całej Polsce. Odświeżone, poprawione i autorsko przerobione. koko&mia design (Milena Raczkowska) - niepowtarzalne ubrania własnego projektu, surrealistyczne broszki z filcu, szmaciane lalki i obrazy. Sylwia Krawczyk - oryginalna biżuteria, dodatki, bibeloty, z różnego rodzaju materiałów i tworzyw. Las Rąk Laboratorium Rękodzieł - biżuteria, ogromny wybór dodatków, ceramika, torby, meble, obrazy, poduszki, designerskie dodatki, czapki, lampy - jak i wszelakie drobiazgi "okazyjne" wychodzące spod utalentowanych rąk. Magapi (Marta Gawrysz) – rzeczy z filcu: bransoletki, torebki, wyposażenie wnętrz. Dominika Przybysz - biżuteria, witraże, jajka wielkanocne, bibeloty z różnych tworzyw. Sankowo (Ania Wróbel) - ręcznie robione na szydełku włóczkowe koty, sowy, muchy, misie, zabawki i dodatki. Wszystko w pojedynczych egzemplarzach. Małgorzata Sulej - decoupage, biżuteria ceramiczna i filcowa. Monika Woźnicka - prace z jedwabiu, szkła weneckiego, kamieni naturalnych oraz srebra. Kolczyki, zawieszki na szyję i dekoracyjne przedmioty.

Wystawców chętnych do pokazania swoich produktów prosimy o kontakt: ania@teatrbaza.pl, tel. 506-143-195, www.teatrbaza.pl

ZAPRASZAMY!

 

zaprojektowane przez: ontherocks