-Niezależne centrum kultury-
„Ludzie powinni płacić za teatr, którego pragną, ale za teatr, którego ty sam pragniesz, musisz płacić z własnej kieszeni”.

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
9.02.2014, 20:00 – Spektakl „Białe…

9.02.2014, 20:00 – Spektakl „Białe noce” wg F. Dostojewskiego

Spektakl jest wierną adaptacją jednego z pierwszych opowiadań Fiodora Dostojewskiego. Twórcy przedstawiają historię kilku spotkań Marzyciela i Nastusi. Jest to opowieść o poznawaniu się i rodzących się uczuciach między bohaterami. Marzyciel i Nastusia kochają, lecz ich miłość nie spotyka się na żadnej ze wspólnych dróg. Spektakl to też powrót do teatru słowa, do przekonania, że prostymi środkami wyrazu można pięknie opowiadać historię.   reżyseria: Tomasz Zadróżny występują: Ewa Borowska, Maciej Dmochowski Niedziela, 9 lutego 2014, godz. 20:00 Teatr BAZA ul. Podchorążych 39 (przy komisariacie policji) Bilety 15/10 zł. Rezerwacja pod numerem tel. 538 189 425/ biuro@teatrbaza.pl Bilety są dostępne również w klubokawiarni Retrospekcja przy ul. Bednarskiej 28/30. Opinie widzów o "Białych nocach": „Majstersztyk! Ogromne uznanie dla aktorów”. „Jestem zachwycona. Wzruszyłam się nawet na spektaklu. Pięknie było”.

„Pierwszym razem tak mnie poruszył, że wczoraj obejrzałam go z przyjemnością po raz drugi”.

„Ja również pod wrażeniem. Forma, treść, aktorzy super! Klimat całkowicie mi się udzielił. Osobne wrażenie zrobił na mnie aktor grający główną rolę”.  
zaprojektowane przez: ontherocks