-Niezależne centrum kultury-
„Teatr to wzmożone istnienie”Krystian Lupa

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
7-8.12.2013, Miejskie getta dzisiaj –…

7-8.12.2013, Miejskie getta dzisiaj – warsztat strefy wolnosłowej

Zapraszamy na intensywny wielokulturowy warsztat twórczy pt. GRANICA organizowany przez Fundację Rozwoju “Oprócz Granic” i Fundację Strefa WolnoSłowa w Teatrze Baza!

Już 7 i 8 grudnia 2013 roku odbędzie się wielokulturowy warsztat twórczy Fundacji Rozwoju “Oprócz Granic” oraz Fundacji Strefa WolnoSłowa. W ramach warsztatu uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach teatralnych, ruchowych, jak również w ćwiczeniach z kreatywnego pisania oraz w tworzeniu krótkich etiud filmowych.

Planujemy dwa dni ćwiczeń teatralnych i filmowych inspirowanych poezją i krótkimi formami literackimi. Warsztat tematycznie nawiązywać będzie do zagadnień projektu The City Ghettos of Today. Punktem wyjścia do improwizacji i pracy warsztatowej będą koncepcje granicy i muru – ich znaczenie metaforyczne obecne w kulturze i życiu codziennym.

Warsztat poprowadzi zespół fundacji Strefa WolnoSłowa.

KIEDY:
7 grudnia 10.00-18.00 (z przerwą na wspólny obiad w godzinach 13.00-14.30)
8 grudnia 10.00-18.00 (z przerwą na wspólny obiad w godzinach 13.00-14.30)

GDZIE:
Teatr Baza, ul. Podchorążych 39

ZGŁOSZENIA:
w.chinowska@strefawolnoslowa.pl

Udział w warsztacie jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 grudnia 2013.

Istnieje możliwość udziału tylko w jednym dniu warsztatowym, szczegóły uczestnictwa do uzgodnienia przy zgłoszeniu mailowym.

Warsztat realizowany jest w ramach projektu Projekt “Migracja i integracja w praktyce – Ciąg Dalszy Nastąpi!”. Projekt “Migracja i integracja w praktyce – Ciąg Dalszy Nastąpi!” współfinansowany jest ze środków z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz z budżetu państwa.
zaprojektowane przez: ontherocks