-Niezależne centrum kultury-
„Wciąga nas to, co jest inne. Dzięki inności drugiego – człowiek widzi siebie inaczej, lepiej. I siebie w końcu odnajduje.”

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
6.08 – II Popołudnie z Ferajną na…

6.08 – II Popołudnie z Ferajną na Mokotowie

Ferajno, widzimy się znowu na ukochanym Mokotowie! Tym razem w Służewskim Domu Kultury :)
Zaczynamy punktualnie w południe przedstawieniem dla dzieci „Złota Rybka”. Po spektaklu zapraszamy na pokaz cyrkowy oraz do wspólnego gotowania według warszawskich przepisów. Dla uczestników dostępna będzie wypożyczalnia instrumentów muzycznych, gier planszowych i książek. Chodźcie!

Program:
12:00 Spektakl "Złota rybka”
Przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm. Rybak otrzymuje od złotej rybki trzy życzenia. Czy będzie w stanie oprzeć się chciwości swojej żony i mądrze wykorzystać swoją szansę?

12:30-14:30 Tworzenie masek
Lubicie bawić się w teatr? Dzięki maskom będziecie mogli wcielić się zwierzęta albo zupełnie wymyślone, bajkowe postaci. Ich wykonanie jest proste, więc każdy może je zrobić sam w domu.

12:30-14:30 Warsztaty cyrkowe. Szczudła, żonglowanie, bańki mydlane - cyrk uczy zręczności i wyobraźni. A przede wszystkim to mnóstwo śmiechu i zabawy!

14:30-16:30 Stare gry i zabawy podwórkowe. Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta? Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!

teren przy Służewskim Domu Kultury

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

zaprojektowane przez: ontherocks