-Niezależne centrum kultury-
Robić swoje niezależnie od wszelkich przeciwności.

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
30.04, GODZ. 19.00 „IMPRO MAJÓWKA czyli…

30.04, GODZ. 19.00 „IMPRO MAJÓWKA czyli WIELKIE GRILLOWANIE”

Jak cała Polska tak i Przyjezdni ruszają na wielkie majówkowe grillowanie. Różnica tylko taka, że nasze grillowanie będzie improwizowane!

Zaimprowizujemy dla Was majówkowe grillowanie. Oczywiście Wy dorzucacie do ognia swoimi sugestiami, to wg Waszych pomysłów potoczą się losy bohaterów impro majówki!

impro kolektyw PRZYJEZDNI
skład zespołu: Iza Kała, Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Alan Pakosz, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych – improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

30.04 godz.19:00
Bilety w cenie 15 zł
przedsprzedaż:
http://biletyna.pl/event/IMPRO-MAJOWKA-Teatr-Baza-Warszawa-e22075.html

zaprojektowane przez: ontherocks