-Niezależne centrum kultury-
„Wciąga nas to, co jest inne. Dzięki inności drugiego – człowiek widzi siebie inaczej, lepiej. I siebie w końcu odnajduje.”Jerzy Grotowski

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
25.04, GODZ. 19.30 „Na pełnym morzu”…

25.04, GODZ. 19.30 „Na pełnym morzu” Teatru HAŃBA

Grupa absolwentów szkół teatralnych – HAŃBA – Dokładnie rok temu zwyciężyła w programie „Montownia BIS”! Z tej okazji pragnie zaprosić Was na pokaz spektaklu „Na pełnym morzu”, którym debiutowali. Jubileuszowy spektakl można zobaczyć 25 kwietnia br. o godz.19:30 w Teatrze BAZA.

Jeśli chodzi o nas… – to z jednej strony można powiedzieć, że nasze spotkanie było przypadkowe, ale z drugiej strony można też uznać, że kryje się za tym wybuch czarnej dziury w galaktyce Andromedy. My od dłuższego czasu przekonujemy się, że druga opcja jest bliższa prawdy, ponieważ nie jest to możliwe, by cztery skrajnie różne charaktery, które mają cztery specyficzne oczekiwania wobec życia i teatru były w stanie stworzyć jeden spektakl. Naszą grupą wstrząsały kataklizmy, huragany, zamiecie, burze wodne, aż stało się… Nasza mała, delikatna, drewniana tratwa jest gotowa rzucić wyzwanie Posejdonowi. „Hańba” wypływa na pełne morze!

HAŃBA
„Na pełnym morzu”
Sławomir Mrożek
Opieka artystyczna – Tomasz ZADRÓŻNY (Teatr BAZA)
Reżyseria – Mateusz TREMBACZOWSKI
Scenografia – Teatr BAZA
Muzyka – Wybiórczo-Twórcza
Obsada – Dawid CZUPRYŃSKI, Daniel GUZDEK, Dawid POKUSA, Mateusz TREMBACZOWSKI
Czas trwania: 1 godzina

Bilety w cenie 20 zł dostępne przed spektaklem. Możliwość rezerwacji pod adresem: biuro@teatrbaza.pl

zaprojektowane przez: ontherocks