-Niezależne centrum kultury-
„Mój zawód polega jedynie na opowiadaniu ludziom rozmaitych historii. Opowiadam jednym ludziom przypadki drugich ludzi”Giorgio Strehler

Współpraca

MDK „MOKOTÓW”Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMMandalayOdin Teatret
22.12.2013, spektakl „Czarnoksiężnik z…

22.12.2013, spektakl „Czarnoksiężnik z krainy Oz”

Adaptacja powieści L. Franka Bauma.

Mała Dorotka wraz ze swoim pieskiem Toto zostają porwani z Kansas  przez tornado. Trąba powietrzna zanosi bohaterów do czarodziejskiej krainy zamieszkałej przez Manczkinów. Mieszkają tam dobre i złe czarownice. Okazuje się, że aby móc wrócić do rodzinnego domu, Dorotka musi porozmawiać z Czarnoksiężnikiem ze Szmaragdowego Grodu. Wyrusza więc w niebezpieczną podróż. W trakcie podróży poznaje Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala i Tchórzliwego Lwa, których zabiera razem ze sobą, aby i oni mogli skorzystać z mocy wielkiego Czarnoksiężnika. W drodze spotykają ich ciekawe przygody. „Czarnoksiężnik z krainy Oz” to pełna humoru i wzruszeń opowieść o przyjaźni, miłości i odwadze.

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 5 lat.  

Reżyseria: Tomasz Zadróżny

Obsada: Łukasz Adamczyk, Ewa Borowska, Magdalena Dębicka, Maciej Dmochowski, Piotr Dyczewski, Katarzyna Mosakowska, Filip Pietkiewicz-Bednarek, Anna Szewczyk, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta.

Teatr Baza, ul. Podchorążych 39
Niedziela, 22.12, godz. 17:00

 

Wstęp wolny.

 

zaprojektowane przez: ontherocks