-Niezależne centrum kultury-
„Mój zawód polega jedynie na opowiadaniu ludziom rozmaitych historii. Opowiadam jednym ludziom przypadki drugich ludzi”Giorgio Strehler

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
18.11 – Bezpłatne warsztaty rozwojowe dla…

18.11 – Bezpłatne warsztaty rozwojowe dla kobiet

Jeśli chcesz miło spędzić jesienne przedpołudnia, zajrzeć w swoje wnętrze, poznać techniki skutecznej komunikacji, a także nawiązać nowe znajomości – serdecznie zapraszamy!

Miło nam poinformować, że od drugiej połowy listopada rozpoczynamy cykl bezpłatnych warsztatów dla kobiet*. Celem spotkań będzie doskonalenie sztuki komunikacji, wpływającej na poczucie własnej wartości, życie w zgodzie ze sobą i pozytywne relacje z otoczeniem.

Zapisy oraz wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: rozwijanki2014@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona.

* Grupa warsztatowa wystartuje jeżeli zgłosi się minimum 8 uczestniczek.

Kiedy?
Cykl obejmuje 4 spotkania, odbywające się co wtorek: 18 i 25 listopada, 2 i 9 grudnia w godzinach 10:00-12:00

Gdzie?
Teatr Baza, Ul. Podchorążych 39, Warszawa, http://www.teatrbaza.pl/kontakt/

Trenerki prowadzące:
Agnieszka Ornoch – dyplomowana trenerka biznesu, z ponad 4 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, specjalizująca się w sztuce efektywnej komunikacji, asertywności, coachingu. Uwielbia podróże po świecie i podróże w głąb siebie, poszukiwaczka przygód i małych przyjemności.

Ola Bożek-Muszyńska – dyplomowana trenerka biznesu, instruktorka tańca współczesnego, performerka, filolożka. Prowadzi szkolenia głównie z umiejętności miękkich (komunikacja, autoprezentacja, coaching, asertywność). Zafascynowana zarówno tym co werbalne, jak i niewerbalne.

zaprojektowane przez: ontherocks