-Niezależne centrum kultury-
„Dla aktora zrozumieć znaczy poczuć”Konstanty Stanisławski

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
16.10 – Przyjezdni grają PENDOLINO

16.10 – Przyjezdni grają PENDOLINO

To już jedna z ostatnich szans by zobaczyć nasz firmowy długi format. Już niebawem zagramy go na krakowskim Improfeście, a teraz po raz pierwszy zagramy w Warszawie w nowym składzie!

Wy decydujecie kim jesteśmy i dokąd jedziemy. Trzy osoby, jeden przedział i przeróżne historie. Pendolino to improwizowana opowieść przypadkowego spotkania, przeplatana reminiscencjami z życia bohaterów. Dokąd dojedzie pociąg i jak zmienią się bohaterowie w trakcie tej podróży? Przyjdź i napisz z nami tę historię.

bilety:
– 15 zł w przedsprzedaży
– 20 zł w dniu spektaklu

http://biletyna.pl/event/Przyjezdni-graja-PENDOLINO-Teatr-Baza-Warszawa-e25084.html
————————————————————————————
impro kolektyw PRZYJEZDNI

skład zespołu: Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych – improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy!

zaprojektowane przez: ontherocks