-Niezależne centrum kultury-
Aktor żyje, płacze i śmieje się na scenie, ale płacząc i śmiejąc się, obserwuje swój śmiech i łzy. I na tym życiu podwójnym na tej równowadze między życiem i grą polega sztuka.

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
13.08 – Popołudnie z Ferajną na Woli

13.08 – Popołudnie z Ferajną na Woli

Serwus Ferajno, przed nami klawe popołudnie na Woli! Czyli rodzinny piknik w rytmie „Karuzeli”, „Warszawa da się lubić” i innych szlagierów przed- i powojennej stolicy. Zaczynamy przedstawieniem dla całej rodziny pt. „Baba Dżaga”, a po spektaklu zapraszamy do wspólnej zabawy. ^_^ Chodźcie!

Program:
11:00 Spektakl „Baba Dżaga”
Przedstawienie na podstawie jednej z najbardziej znanych baśni dla dzieci. Jednak u nas… będzie trochę inaczej. Przekonajcie się sami, czy Baba Jaga na prawdę jest taka straszna ;)

11:30-13:30 Rodzinne gotowanie
Zapraszamy do wspólnego stołu. Przygotowywanie posiłków to jeden z najlepszych sposobów na integrację, rozmowy i poczucie wspólnoty.

11:30-13:30 Warsztaty cyrkowe.
Szczudła, żonglowanie, bańki mydlane – cyrk uczy zręczności i wyobraźni. A przede wszystkim to mnóstwo śmiechu i zabawy!

13:30-15:30 Stare gry i zabawy podwórkowe.
Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta? Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!

13:30 - 15:30 Tworzenie instrumentów.

Coś dla miłośników majsterkowania w każdym wieku. Aby samemu zrobić instrument, nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczą dwie ręce i trochę chęci!

Park Moczydło

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

zaprojektowane przez: ontherocks