-Niezależne centrum kultury-
Nie ma małych ról, są tylko mali aktorzy

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
13.03 – „Kraina bajek…

13.03 – „Kraina bajek Disney’a” recital dla dzieci

Recital „Kraina bajek Disney`a” duetu Zaczaruj z nami scenę to owoc wieloletniej pracy z dziećmi, które, jak się okazuje, uwielbiają, kiedy wyobraźnia i śpiew spotykają się na scenie. Zapraszamy zatem na podróż do krainy ich ulubionych bajek. Widzowie na niecałą godzinę przeniosą się do baśniowego świata wyobraźni i muzyki, gdzie czekać będą na nich dźwięki pianina i tajemnicze Magiczne Drzewko. Gwarantujemy, że ta wyprawa będzie wymagać od naszych małych gości „ruszenia głową” oraz ich czynnego udziału.

Mali widzowie dowiedzą się również czym jest interpretacja utworu, czyli jak śpiewać, żeby inni nas zrozumieli. „Kraina bajek Disney’a” powstała we współpracy z pianistą Pawłem Popko, przedszkolem Dotti Pelotti oraz Teatrem BAZA. Premierowy pokaz odbył się w listopadzie 2015 roku.

Monika Szymczyk – absolwentka studiów pedagogicznych, wiedzy o teatrze. Ukończyła Studio Teatralne przy Teatrze BAZA. Aktorka z dyplomem ZASP. Współpracuje z Szkołą podstawową 225 w Warszawie, Klubem Kultury Gocław, Centrum Promocji Kultury Praga południe oraz Teatrem BAZA. Na co dzień prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci już od 3 roku życia. Zajmuje się piosenką aktorską, występowała z recitalem „Mijania”. Teraz śpiewa dla dzieci, aby przybliżyć im muzykę z ulubionych bajek.

Paweł Popko jest studentem Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie i kształci się w klasie fortepianu prof. Ewy Pobłockiej. Jest laureatem wielu nagród na międzynarodowych konkursach, m. in. I nagrody na Międzynarodowym Forum Muzycznym w Mäntta w Finlandii, III nagrody na V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. A. Rubinsteina w Sankt Petersburgu, III nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Pianistycznym w Nałęczowie. Sukcesy osiągnął również, grając w zespołach kameralnych. Zdobył m.in. II nagrodę na VII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Katowicach i III nagrodę na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. J. Zarębskiego w Warszawie.
Współpracował między innymi z aktorami Teatru ROMA oraz studentami Akademii Teatralnej w Warszawie. Wielokrotnie występował jako solista i kameralista w miastach w Polsce i za granicą.

Serdecznie zapraszamy
13 marca, niedziela, godzina 17:00
bilety: 20 zł rodzice, 5 zł dzieci

Kontakt: katarzyna@teatrbaza.pl
tel. 664 170 300

Rezerwacje pod adresem: rezerwacje@teatrbaza.pl

zaprojektowane przez: ontherocks