-Niezależne centrum kultury-
„Doskonalić się w aktorstwie, to znaczy doskonalić się jako człowiek” Peter Brook

Współpraca

Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMOdin Teatret
10.05.2014 – Fluxgry i Fluxzabawy

10.05.2014 – Fluxgry i Fluxzabawy

Przewrócona drabina, a obok martwy mężczyzna. Co się wydarzyło? To nieszczęśliwy wypadek czy starannie zaplanowane morderstwo? I dlaczego ciało leży w kałuży wody?

Jeśli chcesz rozwikłać tę i inne mroczne zagadki, przyjdź w sobotnie popołudnie do Teatru Baza i zagraj w specjalną wersję gry towarzyskiej „Czarne historie”. W każdą z tajemniczych zbrodni, które będziemy rozpracowywać, zamieszani są awangardowi artyści związani z grupą Fluxus*.

Fluxus to jedna z najciekawszych rzeczy, jakie przydarzyły się światowej kulturze po roku 1945. Jej członkowie niszczyli fortepiany, malowali włosami, wbijali gwoździe w obrazy i komponowali utwory na kapiącą wodę. O co im chodziło? Tego akurat nie będziesz musiał wydedukować, bo bardzo chętnie sami Ci opowiemy.

Najbardziej wnikliwi śledczy mogą liczyć na artystyczne nagrody-niespodzianki. A dla tych, których nie przepadają za grami detektywistycznymi, przygotowaliśmy bardzo nietypowe szachy i scrabble z zupełnie nowymi regułami.Zapraszamy na popołudnie gier i zabaw w Teatrze BAZA. Kiedy już wszyscy wrócimy z majówek i będzie nam źle, że trzeba robić jakieś merytoryczne rzeczy. Zapraszamy na niestandardowe szachy, poprzerabiane scrabble, Czarne Historie (Fluxusu) oraz inne gry i niespodzianki.

Sobota, 10.05.2014, godz. 15-17
Teatr Baza, ul. Podchorążych 39
 

* Oczywiście podczas rzeczywistych fluxusowych akcji nikomu nie stała się krzywda. Podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest wprawdzie zamierzone, ale pozostaje tylko podobieństwem ;)

zaprojektowane przez: ontherocks