-Niezależne centrum kultury-
„Doskonalić się w aktorstwie, to znaczy doskonalić się jako człowiek” Peter Brook

Współpraca

MDK „MOKOTÓW”Służewski Dom KulturyMoje Sielce

Przyjaciele

warsztaty aktorskieFundacja Artystyczna PERFORMMandalayOdin Teatret
LATO 2019 – SPEKTAKLE DLA DZIECI – REPERTUAR

LATO 2019 – SPEKTAKLE DLA DZIECI – REPERTUAR

Latem Teatr Baza wychodzi ze swojej siedziby w teren, by spotkać się z najmłodszą publicznością. W soboty i niedziele zapraszamy dzieci, rodziców i opiekunów na plenerowe spektakle do warszawskich (i nie tylko!) parków. Razem spotkamy bohaterów bajek i legend oraz będziemy się bać, wzruszać i śmiać z ich przedziwnych perypetii.

WSTĘP WOLNY

Gdzie i kiedy będzie można nas spotkać?

22 czerwca, godz. 17.00 – ,,Złota Rybka” – Praga Pd (Park Znicza)
23 czerwca, godz. 11.00 – ,,Złota Rybka” – Ochota (Park Malickiego)
23 czerwca, godz. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Teatr Baza
29 czerwca, godz. 11.00 – ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Mokotów (Czerniakowska 52)
29 czerwca, godz. 16.00 – ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Wawer (Stadion Syrenka)
6 lipca, godz. 11.00 – ,,Złota Rybka” – Żoliborz (Sady Żoliborskie)
6 lipca, godz. 13.00 – ,,Złota Rybka” – Białołęka (Plac Zabaw Portowa)
6 lipca, godz. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Wawer (Stadion Syrenka)
7 lipca, godz. 11.00 – ,,Legendy Wiślane” – Strefa Rodziny Starówka
7 lipca, godz. 13.00 – ,,Legendy Wiślane” – Białołęka (Plac Zabaw Strumykowa)
7 lipca, godz. 16.00 – ,,Legendy Wiślane” – Łomianki (Centrum Kultury)
13 lipca, godz. 11.00 – ,,Legendy Warszawskie” – Bielany (Kępa Potocka)
13 lipca, godz. 13.00 – ,,Legendy Warszawskie” – Białołęka (Park Ceramiczna)
13 lipca, godz. 16.00 – ,,Legendy Wiślane” – Wawer (Stadion Syrenka)
14 lipca, godz. 11.00 – ,,Złota Rybka” – Bemowo (Fort Bema)
14 lipca, godz. 13.00 – ,,Złota Rybka” – Białołęka (Plac Zabaw Polnych Kwiatów)
14 lipca, godzi. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Piaseczno
20 lipca, godz. 13.00 – ,,Krawiec Niteczka” – Białołęka (Plac Zabaw Odkryta)
20 lipca, godz. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Wawer (Stadion Syrenka)
21 lipca, godz. 11.00 – ,,Złota Rybka” – Piaseczno
21 lipca, godz. 13.00 – ,,Baba Dżaga” – Białołęka (Plac Zabaw Myśliborska)
27 lipca, godz. 13.00 – ,,Baba Dżaga” – Białołęka (Plac Zabaw Magiczna)
27 lipca, godz. 16.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Wawer (Stadion Syrenka)
28 lipca, godz. 11.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Włochy
28 lipca, godz. 13.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Białołęka (teren rekreacyjno-sportowy przy ul.Krzyżówki)
28 lipca, godz. 16.00 – ,,Czerwony Kapturek” – Piaseczno
3 sierpnia, godz. 11.00 – ,,Czerwony Kapturek” – Piaseczno
3 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Czerwony Kapturek” – Białołęka (Plac Zabaw Książkowa)
3 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Czerwony Kapturek” – Mokotów (Park Sielecki)
4 sierpnia, godz. 11.00- ,,Legendy Wiślane” – Włochy
4 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Legendy Wiślane” – Białołęka (Biblioteka Zielona)
4 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Legendy Wiślane” – Wawer (Stadion Syrenka)
10 sierpnia, godz. 11.00 – ,,Legendy Wiślane” – Piaseczno
10 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Legendy Warszawskie” – Białołęka (Plac Zabaw Długorzeczna)
10 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Legendy Warszawskie” – Łomianki (Centrum Kultury)
11 sierpnia, godz. 11.00 – ,,Krawiec Niteczka” – Mokotów (Park Sielecki)
11 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Krawiec Niteczka” – Białołęka (Park Ruskowy Bród)
11 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Złota Rybka” – Piaseczno
17 sierpnia, godz. godz. 16.00 – ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Wawer (Stadion Syrenka)
18 sierpnia, godzi. 11.00 – ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Włochy
18 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Białołęka (Ogrody Mehoffera)
18 sierpnia, godz. 16.00 ,,Prawdziwy Przyjaciel” – Łomianki (Centrum Kultury)
24 sierpnia, godz. 11.00 – ,,Słowik” – Piaseczno
24 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Słowik” – Mokotów (Park Sielecki)
25 sierpnia, godz. 11.00 – Słowik” – Włochy
25 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Słowik” – Łomianki (Centrum Kultury)
31 sierpnia, godz. 11.00 – ,,Słowik” – Piaseczno
31 sierpnia, godz. 13.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Białołęka (Plac Zabaw Truskawkowa)
31 sierpnia, godz. 16.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Wawer (Stadion Syrenki)
1 września, godz. 11.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Mokotów (Park Sielecki)
1 września, godz. 13.00 – ,,Zaczarowani Bracia” – Białołęka (Plac Zabaw Kupiecka)
1 września, godz. 16.00 – ,,Legendy Wiślane” – Piaseczno

Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY

Wydarzenia realizowane w ramach projektów:
Bajkowe Włochy (współfinansowanie Urząd Dzielnicy Włochy)
Bajkowy Wawer (współfinansowanie Urząd Dzielnicy Wawer) Bajkowa Białołęka (współfinansowanie Urząd Dzielnicy Białołęka)
Bajkowe Łomianki (współfinansowanie Miasto i Gmina Łomianki)
Bajkowe Piaseczno współfinansowanie Miasto i Gmina Piaseczno) Popołudnie z Ferajną (Biuro Pomocy i Projektów Społecznych)
Sezon na Sielce 2019 (Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Dzielnicy Mokotów)
Budżet Partycypacyjny 2019 m.st. Warszawa

Kontakt:
ola@teatrbaza.pl
tel. 605-837-278


zaprojektowane przez: ontherocks