-Niezależne centrum kultury-
„Doskonalić się w aktorstwie, to znaczy doskonalić się jako człowiek” Peter Brook

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
9.09. – godz. 20 –…

9.09. – godz. 20 – „Osobliwości” – wieczór kabaretowo-poetycki w Teatrze Baza

„Osobliwości” – wieczór poetycki w Teatrze Baza

9 września 2022, godz. 20.00 (widzów zapraszamy już od 19-ej)

wstęp wolny

Opis wydarzenia:

Wielu autorów, przynajmniej na początku swojej podróży pisze głównie do tzw. szuflady, to zrozumiałe, ale zdarza się, że los w jednym miejscu i w jednym czasie splecie drogi takich osób, że musi coś z tego powstać. Tak było i tym razem. Wieczór kabaretowo – poetycki pt. „Osobliwości” powstał z potrzeby chęci podzielenia się z innymi tym co w duszy gra. Dlaczego osobliwości? Ponieważ bohaterowie tych tekstów tacy są, dziwaczni, fenomenalni, momentami kuriozalni, a osią wieczoru są właśnie ludzie, relacje między nimi, ich rozterki, pragnienia i potrzeby.

Wydarzenie w ramach realizacji projektu „Sezon artystyczno-edukacyjny w Teatrze Baza – edycja 2022″ finansowanego ze środków Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

Kontakt: e-mail: biuro@teatrbaza.pl, tel: 510053140

Opis alternatywny plakatu:

Napis od góry: „Wieczór kabaretowo-poetycki OSOBLIWOŚCI, słowa: Michał Rudnicki, pianino: Maciej Chwała, gitara: Zbigniew Zapolski, występują: Łucja Obidowska, Zbigniew Zapolski, Maciej Chwała, Michał Rudnicki”

Poniżej grafika – Trzy zdjęcia twarzy wystepujących aktorów uchwycone w zabawnych minach.

Na dole po lewej stronie logo Teatru Baza, Warszawskiej syrenki z napisem zakochaj się w Warszawie na Mokotowie i dopiskiem Projekt finansuje miasto stołeczne Warszawa; oraz logo „moje miejsce Mokotów – stąd jestem!”

pozdrawiam,

Tomasz Zadróżny
Teatr Baza
www.teatrbaza.pl
tel. 510-053-140

 
 
 
 
Obszar załączników
 
 
 

 


zaprojektowane przez: ontherocks