-Niezależne centrum kultury-
„Najważniejsze, aby się wzruszać, kochać, mieć nadzieję, drżeć, żyć. Być człowiekiem, zanim się jest artystą.”

Przyjaciele

Festiwal Grzesiuka
7,8,11 lipca – 19.00 – „Na…

7,8,11 lipca – 19.00 – „Na pełnym morzu” S. Mrożek

Spektakl w wykonaniu Teatru Hańba

HAŃBA O SOBIE: Z jednej strony można powiedzieć, że nasze spotkanie było przypadkowe, z drugiej zaś można uznać, iż kryje się za tym wybuch czarnej dziury w galaktyce Andromedy. Od dłuższego czasu skłaniamy się ku temu, że druga opcja jest bliższa prawdy, ponieważ graniczy z cudem, że cztery tak skrajnie różne charaktery z tak specyficznymi oczekiwaniami wobec życia i teatru, były w stanie stworzyć jeden spektakl. Naszą grupą wstrząsały kataklizmy, huragany, zamiecie, burze wodne, aż stało się… Nasza mała, delikatna, drewniana tratwa jest gotowa rzucić wyzwanie Posejdonowi.
HAŃBA wypływa na pełne morze!

Na pełnym morzu to absurdalny dramat o kondycji człowieka umieszczonego przez tajemniczą siłę w sytuacji ekstremalnej i groteskowej. Przed trzema bohaterami pojawia się tragiczne i komiczne zarazem pytanie: „Kogo mamy zjeść”?
Mały, Gruby i Średni to trzy skrajnie różne charaktery. Pozostawieni na tratwie, pozbawieni jedzenia, korzystając z argumentów politycznych, moralnych i historycznych próbują przekonać pozostałych bohaterów do konsumpcji swojego towarzysza.
Pełna humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji historia trzech rozbitków, pozwala na chwilę zatopić się w nieograniczonym dowcipie Sławomira Mrożka.

Obsada: Daniel GUZDEK, Dawid POKUSA, Mateusz TREMBACZOWSKI,  Dawid CZUPRYŃSKI

Bilety: 10zł

Rezerwacja biletów: biuro@teatrbaza.pl

 


zaprojektowane przez: ontherocks